Головна » 2018 » Грудень » 23 » Тематичний тиждень "Толерантним бути просто"
Тематичний тиждень "Толерантним бути просто"

З метою формування в учнів загальноприйнятих моральних цінностей, задля пропаганди принципів толерантності та розвитку толерантних відносин між учасниками освітнього процесу в школі з 26 листопада по 30 листопада пройшов тематичний тиждень "Толерантним бути просто".

Відповідно до плану проведення тижня пройшли такі заходи: "Ранкова зустріч", на якій учні 5-Б класу роздавали смайлики толерантності всім бажаючим, бліц-опитування «Чи живе у нашій школі толерантність?», перегляд відеороликів "Що означає бути толерантним", поетичні хвилинки, на яких учні розповідали вірші про толерантність, відбулося написання есе учнями школи, де найкращі роботи були відзначені нагородами.  Qr перегони «10 заповідей толерантності» та акція «Мистецтво жити поруч», де учні проводили бесіди про "Толерантність" з жителями мікрорайону. Учнями 1-4-х класів було представлено виставу «Царство ввічливості і доброти» та презентовано творчі проекти «Толерантність - шлях до культури». На годині спілкування учні розігрували життєві ситуації на тему «Толерантність у нашому житі». Також протягом тижня пройшли тренінги "Толерантності". У фойє  школи було розміщене дерево, на якому розташовані листочки з принципами толерантності.

За акцію в Qr перегонах «10 заповідей толерантності» хочемо відзначити такі класи:

8-А -  І місце;

5-Б -  ІІ місце,

9 клас - ІІІ місце.

За розігрування життєвих ситуацій на тему «Толерантність у нашому житті»:

7-Б - І місце,

7-А - ІІ місце,

6-Б - ІІІ місце.

Також хочемо відзначити найоригінальніші "хмари слів" на тему «Толерантність - шлях до культури»:

1-А - І місце,

3-А - І місце,

1-В - ІІ місце,

3-В - ІІІ місце.

За творчий проект, а саме колаж на тему «Толерантність - шлях до культури»:

5-А - І місце

5-Б – І місце

6-А – ІІ місце

Кожен з нас повинен прагнути підтримувати принципи терпимості, взаємної поваги та мирного співіснування. Чим кращі взаємовідносини будуть між людьми, тим більше шансів вирішити різні проблеми в суспільстві.

Тож спілкуймось толерантно, нехай кожен з нас пробудить в собі людські почуття щирості і доброти.

Переглядів: 25 | Додав: school10nv | Рейтинг: 0.0/0
«  Грудень 2018  »