Головна » 2018 » Листопад » 2 » Тематичний тиждень "Кольоровий дивосвіт" День мрії та фантазії
Тематичний тиждень "Кольоровий дивосвіт" День мрії та фантазії

Четвер, 01 листопада. Колір дня – синій. День мрії та фантазії.

Девіз: Мрії здійснюються.

Синій колір – це колір вічності, таємниці та глибокого спокою. Синій вважається кольором інтуїції. Він стимулює мислення. А як красиво він виглядає!

Цього дня у школі відбувся «Шкільний  безкоштовний OLX», який організували вчителі та учні школи. Під час «розпродажу» кожен мав змогу обрати для себе потрібну річ, можливо, про яку давно мріяв.

Дуже цікаво пройшов відкритий урок учителя образотворчого мистецтва Лавренюк Ольги Петрівни на тему «Лабіринтами художньої експресії». Учні 9 класу та запрошені вчителі відвідали віртуальний осінній салон. У ході уроку було розглянуто та проаналізовано картини художників-експресіоністів (Франс Марк «Сині коні», Олекса Новаківський «Гірський пейзаж»), твори композиторів (Фрідріха Вагнера та Фрідріха Шопена) та твір письменника (Василь Стефаник «Камінний хрест»). Наскрізною лінією уроку був синій колір та його символічне значення у психології, живописі, музиці та літературі. Було проведено майстер-клас вчителем мистецтва Ольгою Петрівною на тему «Синій туман» в техніці гризайль. Представлено малюнки вчителя та учнів 9 класу на теми «Симфонія осені», «Синій туман», «Сині коні».

День пройшов захопливо та  гармонійно!

Переглядів: 16 | Додав: school10nv | Рейтинг: 0.0/0
«  Листопад 2018  »