Головна » 2018 » Листопад » 5 » Тематичний тиждень "Кольоровий дивосвіт" День доброти
Тематичний тиждень "Кольоровий дивосвіт" День доброти

П’ятниця, 02 листопада. Колір дня – червоний. День доброти.

Девіз: В маленькому серці любов палає, для зла і зневаги місця немає.

Недарма червоний колір асоціюється з сонцем, вогнем, енергією, коханням. Він  надає впевненості, заряджає енергією, позбавляє від туги і негативних емоцій, викликає відчуття тепла і має зігріваючу дію. Сьогодні ми мали змогу переконатися у цьому. Адже в цей день відбулася акція «Подаруймо дітям радість». Напередодні кожен клас підготував солодкі подарунки для дітей обласного спеціалізованого будинку дитини у Новограді-Волинському. Дякуємо всім учням, їх батькам та вчителям за активну участь в акції. Пам’ятаймо, чужих дітей не буває!

Не менш захоплюючими та неочікуваними були приємні сюрпризи одних класів – іншим. Отримали задоволення і ті, хто робили сюрпризи, і ті, хто їх отримував.

Наприкінці дня пройшов «Аукціон «червоних» слів», де всі бажаючі висловлювали свої враження від тематичного тижня.

День пройшов позитивно, емоційно та  неповторно!!!

Різнобарвними пазлами склався у нашій шкільній родині тематичний тиждень «Кольоровий дивосвіт». Протягом тижня ми переконалися, як кольори зцілюють нас, змінюють наш настрій і внутрішній стан, заспокоюють і змушують діяти, розпалюють творчу думку, допомагають зосередитися. Ентузіазм, творчий підхід учителів, інноваційні педагогічні технології допомогли зробити тематичний тиждень справжнім святом як для дітей, так і для дорослих.

За активну участь, проявлену творчість та оригінальність у тематичному тижні «Кольоровий дивосвіт» подяками нагороджуються учні 1-Б, 1-В, 2-А, 3-Б, 3-В, 5-Б, 7-Б, 8-А, 11 класів!

Кожен день тематичного тижня пройшов на високому емоційному підйомі та позитиві. Посмішки не сходили з облич дітей.

Вчитися, дійсно, цікаво і весело!

Переглядів: 17 | Додав: school10nv | Рейтинг: 0.0/0
«  Листопад 2018  »