Головна » 2018 » Вересень » 5 » СТАРТАП "Школа №10 - територія творчості та знань"
СТАРТАП "Школа №10 - територія творчості та знань"

Цьогоріч, святкування Дня знань та свята Першого дзвоника у Новоград-Волинській ЗОШ І-ІІІ ступенів №10 художньо-естетичного профілю святкування відбулося нетрадиційно –  для школярів 1-11-х класів влаштували цікавий стартап «Школа №10 – територія творчості та знань» та танцювальний флешмоб.

3 вересня, о 9-ій ранку на майданчику перед школою зібралися учні та їхні батьки. Зі стартом Нової Української Школи за шкільні парти нашої школи сіло 65 першокласників. Свято розпочалося із привітальних слів директора школи Федорчука Володимира Григоровича та заступника директора з виховної роботи Шевчук Тетяни Павлівни. Кожним класом поетапно виконувались завдання з великим інтересом та захопленням, а саме: пройти 11-ть інтелектуально-розважальних майданчиків(«Кольорові камінці», «Політ фантазії», «Аквагрим», «Лови емоцію», «Естафета», «Лабіринт знань», «Кіт у мішку», «Вгадай слово», « У світі танграмів», «Смугастий розмай», «Веселий дартц») та зібрати якомога більше фішок, а далі – обміняти їх на вересневики. Зазначимо, що для участі у стартапі потрібно було пред’являти контрольні браслети.

Згуртованість, зібраність, старанність і цілеспрямованість допомогли учням подолати всі завдання, адже їм довелося добре побігати і швидко міркувати, а головне, діяти чітко. В кінці гри кожному школяру роздали по морозиву.

У соціальній мережі «Viber» був створений чат під назвою « У 10-й свято», аби діти, батьки та присутні змогли б там поділитися своїми враженнями, емоціями від організації і проведення стартапу та привітання.

Всі учасники квестів були у захопленні, отримали масу задоволення і сподіваються на продовження таких заходів впродовж року. Ранок 4-го вересня теж пройшов несподівано і був особливий тим, що всі діти прийшли у вишиванках. А на успішне навчання учнів благословив отець Ярослав. Кульмінацією свята став танцювальний флешмоб у виконанні учнів 1-11-х класів, після якого діти вирушили у класи - хтось на перший, а хтось на останній у житті дзвінок.

Такі формати проведення Дня знань та Першого дзвоника стали сюрпризом для батьків, адже це дасть змогу дітям справді відчути і зрозуміти свято. В першу чергу, вони нададуть можливість згуртувати учнівські та батьківські громади, налаштуватися на легке і цікаве навчання та сформувати гарні колективи у нашій школі.

Хочемо подякувати всім тим, хто надсилав свої вітання і побажання!

Дорогі батьки та учні нашої рідної школи! Прийміть найщиріші вітання із прекрасним святом – Днем Знань та Першого дзвоника!

Бажаємо підкорювати нові вершини пізнання, зустріти вірних друзів та досягати омріяної мети. Саме Ваші здібності, наполегливість і старанність стануть запорукою майбутніх успіхів у дорослому житті.

І нехай цей навчальний рік принесе задоволення, щоб діти отримали глибокі та міцні знання, а шкільне життя кожної родини було неповторне, цікаве, успішне.

Щасливого нового навчального року!

Переглядів: 76 | Додав: school10nv | Рейтинг: 3.0/2
«  Вересень 2018  »