Головна » 2018 » Березень » 6 » Перша сходинка навчання
Перша сходинка навчання

Початок навчання в школі - один з найбільш складних і відповідальних моментів в житті дітей як в соціально - психологічному, так і у фізіологічному плані. Проблема підготовки учнів до життя в новому соціально економічному і культурному просторі знаходить особливу актуальність в зв'язку виникаючими питаннями про ефективність початкового етапу навчання. Тому виникає питання, якою мірою здатна вступаюча до школи дитина вчитися без утруднень? Саме з метою попередньої, успішної  адаптації майбутніх школярів в період з 03.02.2018р. по 03.03.2018р. працювала «Школа майбутнього першокласника».

Протягом 4 субот з 9 до 11 години, малюки відвідували школу та готувалися до навчання в 1 класі за програмою Нової української школи. Під час відвідування занять малюки мали змогу познайомитися з майбутнім вчителем та однокласниками, відвідати заняття з іноземної мови та відпочити на рухливих перервах. Велику кількість позитивних емоцій викликав  урок  фізичного виховання на якому не лише учні, а й батьки позмагалися в естафеті, повправлялися у влучності та міткості, і звичайно, отримали гарний настрій.

Логічним завершенням занять став святковий концерт який підготували учні початкової школи. Маша, Ведмідь та Відьмочка переконали всіх присутніх в тому що в школі №10 створені всі умови для успішного навчання і розвитку. Підтвердженням даних слів були яскраві виступи з хореографічними та вокальними номерами.

Школа  не стоїть на місці. Робиться дуже багато кожним членом колективу задля затишку та навчання учнів.

Школа велика, тепла, затишна… вона чекає нових учнів, які стануть частиною великої шкільної родини.

Переглядів: 132 | Додав: school10nv | Рейтинг: 0.0/0
«  Березень 2018  »