Головна » 2018 » Листопад » 15 » Педагогічна рада
Педагогічна рада

14.11.2018р. у ЗОШ №10 відбулася педагогічна рада на тему “Наскрізні лінії та їх реалізація як засіб формування в учнів здатності застосувати уміння в реальних життєвих ситуаціях” у формі методичних посиденьок. Творча група вчителів, попередньо об’єднавшись  в методичний тандем за однією із чотирьох наскрізних ліній, теоретично та практично показала, як доцільно реалізовувати ці лінії в освітньому процесі.

Ольга Петрівна Лавренюк об’єднала учасників у групи за допомогою яскравих смайликів, запропонувала відеотерапію «Екологічна загроза людству», провела інтерактивні вправи «Веселка» та «Аукціон», в результаті чого була створена «екологічна» ялинка з «гілками-ідеями» проведення різноманітних заходів у школі та в місті щодо покращення екологічної ситуації в Україні.

Антоніна Валентинівна Вакульчук, використовуючи «хмари слів» та Qr коди, розкрила завдання наскрізної лінії «Здоров’я та безпека», інтерактивні ресурси її реалізації на уроках української мови та літератури, провела аукціон «Як розпорядитися своїм життям», запропонований Світланою Миколаївною Черкес, в ході якого учасники зрозуміли, наскільки важливим є здоров’я в житті людини.

Людмила Вікторівна Штиль змінила склад груп, використавши іноземну валюту,  довела необхідність оволодіння сучасним школярем  підприємливістю і фінансовою грамотністю, запропонувала створити модель саме такого випускника.

Ігор Володимирович Овдійчук мотивував учасників замислитись, наскільки важливими є гроші в житті людини, накресливши шкалу цінностей.

Лілія Валеріївна Опанасюк розкрила завдання наскрізної лінії «Громадянська відповідальність», запропонувала скласти лото із компонентів громадянської відповідальності та реальних життєвих ситуацій, в яких учні проявлять відповідні риси характеру.  Світлана Броніславівна Бурковська провела інтерактивну вправу «Хто я?», в ході якої учасники занурились у власний духовний світ, намагались знайти спільні риси з іншими, але все ж таки переконались, що кожен учень – це індивід, наділений неповторними рисами.

Невимушена креативна атмосфера, змінний склад груп та співдоповідачів, використання ІКТ та інтерактивних технологій творчою групи вчителів сприяли продуктивності та результативності проведення педагогічної ради. А педагогічний колектив ЗОШ №10 переконався, що пошуки та новизна – неодмінні супутники творчого вчителя, а командний дух та об’єднання однодумців – беззаперечні критерії творчого колективу.

Переглядів: 67 | Додав: school10nv | Рейтинг: 0.0/0
«  Листопад 2018  »