Головна » 2018 » Лютий » 21 » Нова українська школа
Нова українська школа

«Нова українська школа» – широкомасштабний проект, який проголошує збереження цінностей дитинства, необхідність гуманізації навчання, особистісного підходу, розвитку здібностей учнів, створення нового навчально-предметного середовища, що в сукупності забезпечує психологічний комфорт і сприяє вияву творчості дітейЦе виклик, який стоїть перед Міністерством освіти і науки України та суспільством, що передбачає оновлення стандарту освіти, в якому закладаються принципово нові підходи компетентнісної школи. Найголовнішим завданням на даному етапі є підготовка учителів. Адже будь-які вкладені ресурси в освітнє середовище, новий зміст- все це не буде належним чином працювати, якщо учителі не донесуть нові зміни до кожної дитини.

Відповідно до наказів управління освіти і науки ЖОДА, міського управління освіти і науки на базі колегіуму 15-16.02.2018 – відбувся перший етап підвищення кваліфікації вчителів (настановна очна сесія), які впроваджуватимуть Державний стандарт початкової освіти у 2018-2019 навчальному році, відповідно до затвердженої Міністерством освіти і науки України Типової програми організації і проведення підвищення кваліфікації педагогічних працівників закладами післядипломної педагогічної освіти.

Учителі нашої школи прийняли активну участь в першій сесії, під час якої опрацювали теми: "Концепція Нової української школи. Виклики, що стоять перед початковою школою. Чинники якісної початкової освіти", " Мета і головні компоненти Нової української школи: дитиноцентризм, компетентнісний підхід, педагогіка партнерства", " Нові професії ролі і завдання сучасного вчителя в концепції Нової української школи", " Особливості розвитку дітей 6-7 річного віку". Початок навчання у школі: вплив на емоційний стан і поведінку дитини. Особливості психічних і пізнавальних процесів" та ознайомилися з новими професійними ролями і завданнями сучасного вчителя, опрацювали нові методи організації навчального процесу у початковій школі.

По закінченню сесії всі учасники отримали сертифікат, що підтверджує проходження першого модулю «Сучасний вчитель як провідник змін» Типової освітньої програми підготовки вчителів 1-х класів Нової української школи.

Переглядів: 145 | Додав: school10nv | Рейтинг: 0.0/0
«  Лютий 2018  »