Головна » 2017 » Травень » 8 » Ніхто не забутий
Ніхто не забутий

З нагоди відзначення Дня пам’яті та примирення – 8 травня та Дня перемоги – 9 травня, у Новоград-Волинській ЗОШ № 10 художньо-естетичного профілю відбувся захід під гаслом «Ніхто не забутий».

Згадати тих, хто пройшов крізь пекло війни, кому вдалося вижити, хто з думкою про своїх дітей, дружин та матерів поліг у бою, зібралися учні та вчителі 5-11 класів, а також учасники бойових дій в зоні АТО-Романюк Віталій Володимирович та Залуцький Андрій Іванович.

Під час свого виступу учні 9-Б класу розповіли про антигуманну сутність тоталітарних режимів та наголошували на важливості не повторення їхніх злочинів у XXI столітті.

Хвилиною мовчання було вшановано пам'ять полеглих у Другій світовій війні та 44 жителів нашого міста, які загинули в зоні АТО.

Діти декламували вірші про героїчний подвиг, незламну мужність та тяжкі страждання нашого народу.

Учні 3-А класу подарували всім присутнім чудовий танець «Журавлі».

Учениця 9-Б класу Корнійчук Лілія заспівала пісню «Над землею тумани».

Другою частиною заходу було вручення грамот учасникам Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»), в якій команда посіла почесне II місце,  та учням, які показали високі результати під час проведення Дня цивільного захисту.

Ми віддаємо данину пам’яті й любові визволителям рідної землі. Земний уклін і безмежна шана Вам, воїни, за все, що довелося пережити, винести і звершити.

Слава ветеранам! Воїнам АТО! Українським воїнам усіх поколінь і часів!

Переглядів: 196 | Додав: AnGeL | Рейтинг: 0.0/0
«  Травень 2017  »