Головна » 2018 » Березень » 26 » Конкурсно-розважальна програма "Україночка - 2018"
Конкурсно-розважальна програма "Україночка - 2018"

Краса дівоча незбагненна її ніяк не передать.

Чарує полум’ям безмежним, що й у ночі не можна спать.

Цей образ, серце зігріває, тривожить душу раз у раз

Такого більше не буває, таке буває тільки раз.

16 березня актова зала нашої школи перетворилася на царство краси та грації. Тут відбулася щорічна конкурсно-розважальна гра “Україночка - 2018” серед учениць 5-7-их класів, яка зібрала повний зал гостей. Цьогоріч у конкурсі краси взяли участь п’ять учасниць. Кожна з них представляла певний регіон, обраний напередодні конкурсу методом жеребкування. Учениця 5-А класу, Лавренюк Андріана представляла Полтавщину; учениця 5-Б класу, Грабовська Іванна - Поділля; учениця 6-А класу, Лавренюк Олена - Київщину; учениця 6-Б класу, Король Єлизавета - Буковину; учениця 7-Б класу, Орлова Олександра - Закарпаття.

Претендентки на почесне звання мали нагоду проявити себе в цікавих конкурсах: "Я - особлива", "Що спільного?", Спалах обдарованості", "Мода в умовах кризи".

Подвійне дефіле дівчаток подіумом, спочатку в національних сукнях, а потім і в одязі кризового часу додали особливого шарму даній події.

У залі була доброзичлива атмосфера, кожен хвилювався за свою конкурсантку. Вигуки: «Ми за тебе», «Ти – найкраща!» та плакати на підтримку – дуже підносили загальний настрій конкурсу.

Жоден конкурс не відбувається без компетентного журі у складі: Шевчук Тетяни Павлівни, Вакульчук Антоніни Валентинівни, Черкес Світлани Миколаївни, Курин Тетяни Іванівни. Роботи цього дня для журі було достатньо. Оцінювалися не лише яскраві презентації, але й танцювальні та вокальні номери, відповіді на неочікувані інтелектуальні запитання. За результатами проведе­них конкурсів членам журі ви­значи­тися було не легко, адже всі учасниці проявили та­лант, майстер­ність та артисти­ч­ність. Тому жо­дна з дівчаток не за­лишилась без звання, кожна стала пере­мо­жни­цею у своїй номінації.

Переможцем конкурсу «УКРАЇНОЧКА-2018» стала учениця 6-А класу Лавренюк Олена.

Організаторами свята було все продумано до найменших дрібниць, оформлення святкової зали, завдання для конкурсанток, доброзичлива атмосфера, насичена програма. Таке відчуття, що організатори вклали у цей захід весь позитив власних душ. А коли справа робиться з душею, ніякі дрібниці завадити не можуть.

Не важливо, хто переміг, важливо, що ми переконались - є у нашій школі справжні красуні, талановиті, розумні, кмітливі, працьовиті, якими славиться наша Батьківщина. Сподіваємось, що вони прославлять і на весь світ наші національні і культурні традиції, що така культурна спадщина українського народу, як мова, мистецтво – неоцінений здобуток, який не слід забувати.

З нетерпінням чекатимемо на свято української краси у нашій школі наступного року, адже дівчата в 10 школі - найкращі!

ЩИРО ВІТАЄМО УЧАСНИЦЬ КОНКУРСУ!!!

Переглядів: 140 | Додав: school10nv | Рейтинг: 0.0/0
«  Березень 2018  »