Головна » 2017 » Квітень » 14 » Квест "Ми за здоровий спосіб життя" серед учнів 5-11 класів
Квест "Ми за здоровий спосіб життя" серед учнів 5-11 класів

Вже традиційно Новоград-Волинська ЗОШ №10 художньо-естетичного профілю проводить 7 квітня День здоров’я. Його мета – допомогти учням зрозуміти цінність свого здоров’я та необхідність його збереження. «Здоров’я – це ще не все, але все інше без нього ніщо» - говорить  народна мудрість. Проблема збереження здоров’я належить до тих глобальних проблем, вирішення яких зумовлює подальший розвиток суспільства. Саме тому школа працює у напрямку формування у дітей засад здорового способу життя, намагається допомогти  їм оволодіти необхідними знаннями, здобути певні вміння та навички, які сприятимуть їхньому життєвому успіху.

У школі День здоров’я для учнів 5-7 та 8-11 класів розпочався загальношкільною лінійкою, на якій команди представили емблему та девіз команди, отримали план-схему маршруту та картку руху команд по станціях.  По закінченню лінійки учні та вчителі школи взяли участь у квесті «Ми за здоровий спосіб життя».

Кожна команда протягом 10 хвилин виконувала завдання на кожному з  11 етапів, а саме «Служба 103», (відповідальна Данильчук Н.М.), «Спортивний» (Гороницький А. Л.), «Від велоспорту до силової гімнастики» (Ярошовець А. І.), «Відгадайко» (Каленюк С.Б.), «Крокодил» (Запаловська Т. В.), «Олімпійський» (Рафєєв М. М.), «Логіка» (Корженко І.М.), «Намалюйко» (Лавренюк О. П.), «Єдине ціле» (Бурковська С. Б.), «Піраміда» (Штиль Л. В.), «Настільний футбол» (Бриковець В. С.), на яких отримували бали.

Результати квесту  були такими: серед 5-7 класів I місце – 7 клас, II місце – 6-Б клас,  III місце – 5-Бклас. Серед учнів 8-11 класів результати були такими: I місце – 8-Б клас, II місце – 11 клас,  III місце – 9-Б клас.

Організація  таких заходів є запорукою підвищення здоров’я нації в цілому, та молоді зокрема, задля їх гармонійного розвитку та становлення в подальшому житті.

Переглядів: 108 | Додав: AnGeL | Рейтинг: 0.0/0
«  Квітень 2017  »