Головна » 2018 » Березень » 27 » Конкурсно-розважальна програма "Принцеса - 2018"
Конкурсно-розважальна програма "Принцеса - 2018"

15 березня в школі №10 відбулася  найочікуваніша подія цієї весни в мікрорайоні – конкурс краси та талантів  «Принцеса – 2018». Найяскравіші та найсміливіші красуні  початкових класів  змагалися  за головну корону та право  носити титул «Принцеса – 2018».  Учні, батьки та гості свята вперше побачили казкове дійство і занурилися в чарівний світ разом з принцесами  Disney. В конкурсі взяли участь десять красунь з  1 по 4 клас. Це було справжнє свято талантів та краси!

Всіх присутніх здивували конкурсні виходи  різноплановістю тем. Красуні з’являлися перед глядачами у казкових образах своїх мультгероїнь. Глядачів привітали принцеси Попелюшка  –  Міськов Карина 1 – А, Меріда  –  Гордійчук Валерія 1 – Б,  Тіана  –  Пташник  Каріна 1 – В,  Жасмін   –  Ореховська Віталіна 2 – А, Бель  –  Герасимчук Златослава  2 – Б,  Дюймовочка  –  Данильчук  Дар'я 2 – В,  Аврора –  Лейнер Катерина 3 – А,  Ельза  –  Мазуренко Ольга 3 – Б,  Білосніжка  –  Денисюк Анна 4 – Б,  Рапунцель  –   Брусенцева  Дар'я 4 – А.

Вразило  публіку  неперевершене   дефіле  у  сукнях з підручних матеріалів в конкурсі «Збираємось  на бал».  Цікавістю і різноманітністю  талантів здивували конкурсантки  в конкурсі «У королівстві талантів». В інтелектуальному конкурсі «Що спільного?» дівчатка проявили себе як  ерудовані,  розумні та  кмітливі.

Судді  відзначили  хорошу підготовку в конкурсі кожної  з учасниць.  Після завершення свята  всі  красуні  отримали   номінації.  За підсумками усіх конкурсів  титул «Принцеса – 2018» здобула учениця 4 – А класу Брусенцева Дар’я, принцеса Рапунцель, яка на всі сто зуміла передати образ тендітної, але відважної довгокосої красуні, продемонструвала своє вміння триматися на сцені.

Вітаємо переможницю, та дякуємо усім принцесам за яскраві образи та прекрасно проведений час.

І пам’ятайте, кожна з вас – принцеса, незважаючи на корону…

Переглядів: 133 | Додав: school10nv | Рейтинг: 0.0/0
«  Березень 2018  »