Головна » 2018 » Квітень » 10 » Конкурсно-розважальна програма "Міс Роксолана – 2018"
Конкурсно-розважальна програма "Міс Роксолана – 2018"

Весна… краса…

Вирує життя у Новоград-Волинській загальноосвітній школі І - ІІІ ступенів №10 художньо-естетичного профілю!!!

Підтвердженням цьому стала конкурсно-розважальна програма «Міс Роксолана – 2018», яка завершила березень місяць на яскравій та оптимістичній ноті.

За право носити це горде звання змагались чотири учасниці 8-10 класів: Соколова Анастасія (8 клас), Маштабрика Марина (9-А клас), Фіялковська Карина (9-Б клас), Корнійчук Лілія (10 клас).

Чарівність, миловидність, індивідуальність, краса та розум об’єднались і зачарували усіх присутніх глядачів. У тому числі і журі, до складу якого увійшли:
 Бортник Любов Дмитрівна – заступник директора з навчально-виховної роботи,
 Підкаура Наталія Володимирівна – учитель фізики,
 Пригоцька Олена Вячеславівна – учитель інформатики.

Команда журі оцінювала учасниць протягом  п’яти конкурсів:«Візитка-представлення», конкурс талантів «Ось як я вмію», конкурс страв, інтелектуальний конкурс. «Дефіле у стилі «Мілітарі» стало завершальною частиною конкурсно-розважальної програми «Міс Роксолана».

Звичайно, від побаченої краси конкурсанток  журі не могло обмежитись однією нагородою і відзначило кожну з учасниць званням:
    «Впевненість школи» - Соколова Анастасія,
    «Наполегливість школи» - Маштабрика Марина,
    «Артистичність школи» - Фіялковська Карина,
    «Талант школи» - Корнійчук Лілія.

Інтрига в залі набирала обертів. Однокласники-вболівальники, друзі та батьки гучними оплесками та квітами підтримували конкурсанток, а учні 5-А класу подарували усім глядачам чудовий танок.

Отже!!!

Переможницею конкурсу «Міс Роксолана – 2018» та володаркою корони стала талановита, вродлива і всебічно розвинена дівчина, учениця 10 класу – Корнійчук Лілія!

Вітаємо!!!

Переглядів: 148 | Додав: school10nv | Рейтинг: 0.0/0