Головна » 2017 » Травень » 5 » «Я-шкільний лідер – за мною майбутнє!»
«Я-шкільний лідер – за мною майбутнє!»

4 травня 2017 року на базі Новоград-Волинської ЗОШ №10 художньо-естетичного профілю був проведений конкурс на кращого лідера учнівського самоврядування «Я-шкільний лідер – за мною майбутнє!»

Конкурс проводився в нашому місті вперше, з метою сприяння зростанню ролі лідерів учнівського самоврядування в процесі демократизації освітніх процесів, методів організації для проведення творчих справ лідерами учнівського самоврядування в навчальних закладах, узагальнення досвіду їх роботи, формування інформаційно-аналітичного банку творчих доробок шкільних лідерів.

Шкільні лідери з 9 шкіл змагалися за двома напрямками: 1 - творча презентація «Візитна картка лідера», в якій конкурсанти продемонстрували своє життєве кредо, соціальну позицію, діяльність як лідера учнівського самоврядування школи; 2 – розробка власного проекту на задану тему, що розкриває діяльність учасника конкурсу як лідера шкільного учнівського самоврядування.

Нашу школу представляла голова центру «Лідер», учениця 9-А класу, Василенко Марія з командою підтримки Хилько Дарією та Ткаченко Наталією.

За результатами конкурсу учасниця нашої школи нагороджена дипломом «Лідер-оригінальність».

Конкурс пройшов у творчій та дружній атмосфері. Кожен конкурсант продемонстрував неординарні лідерські якості та комунікативні навики успішного шкільного лідера.

Переглядів: 123 | Додав: AnGeL | Рейтинг: 0.0/0
«  Травень 2017  »