Головна » 2018 » Грудень » 10 » Інтелектуально-розважальна гра "Хто кращий?"
Інтелектуально-розважальна гра "Хто кращий?"

У день народження школи між учнями 3-4 класів  відбулася цікава і захоплююча гра-конкурс «Хто кращий?»

«Хто розумніший – хлопці  чи дівчата?» Тисячі років людство шукало відповідь на це філософське запитання. Та сьогодні  ми переконаємося в тому, що дівчата  не лише найчарівніша половина людства, а й найрозумніша», - сказала ведуча і познайомила з командою дівчат.

Ведучий аналогічно представив команду хлопців і сказав, що вони дуже раді, що в дівчат така сильна команда, але й запевнив, що команда хлопців нічим не гірша. Любов Дмитрівна Бортник та Олександр Йосипович  Загурський привітали ведучих, учасників, глядачів  і  пообіцяли цілковиту об’єктивність.

На шляху до перемоги в кожної команди було 7 раундів та фінальне завдання. Кожен конкурс оцінювався в 10 балів. Але команда-переможець могла поповнити свою скарбничку ще на 5 балів, розв’язавши бонусне запитання.

Дружніми оплесками, вигуками «Дівчата», «Мужики» глядачі супроводжували раунди «Створи слово», «Відгадай мелодію», «Хто я?», «Бліц-опитування», «Відгадай слово», «Хореографічний батл», «Хто перший». Після кожного раунду перемогу здобували то хлопці, то дівчата, що ще більше запалювало глядачів.

Ведучі Світлана Миколаївна Грищенко та Артем Леонідович Гороницький протягом усієї гри-конкурсу вміло заохочували учасників та глядачів, що надало грі особливої святковості та бажання перемогти.

Суддя гри,  Любов Дмитрівна Бортник,  оголосила рахунок 49:55. Цілковиту перемогу здобули дівчата. Гучними оплесками, вигуками «Дівчата», «Молодці». Глядачі вітали переможців гри-конкурсу.

Усі гравці отримали подарунки і фотографію напам’ять.

Організатори свята

Переглядів: 47 | Додав: school10nv | Рейтинг: 0.0/0