Головна » 2018 » Квітень » 26 » GoCamp 2018
GoCamp 2018

Новоград-Волинська загальноосвітня школа I-III ступенів №10 пройшла попередній відбір для участі у проекті GoCamp 2018. Вітаємо!

Для участі вчителі англійської мови заповнили анкету на сайті gocamps.com.ua та подали мотиваційну роботу - креативне відео із запрошенням іноземного волонтера до міста Новограда-Волинського, розповіли про особливості  школи та населеного пункту.

Протягом цього періоду іноземна кафедра школи отримує методологічну допомогу від програми у вигляді:

з 28 березня по 18 квітня  webinar навчання за участі таких спікерів як: Любов Залюбовська, координаторка освітніх проектів громадської ініціативи GoGlobal, Володимир Селіваненко з Amnesty International Україна, Денис Блощинський, засновник проекту Country to Country та інших;

доступ до ресурсів та методологій, розроблених GoCamp та партнерськими організаціями (активності, приклади програм, опис інтерактивних занять, тощо);

з 20 квітня по 22 квітня  з радістю взяли участь у тренінгах (faсe to face) для вчителів англійської мови в рамках програми GoCamp 2018, який проводився спільно з Міністерством освіти і науки України та Regional English Language Office, Посольство США в Україні. Місцем проведення тренінгів стало місто Ірпінь, Київська область.

“The teachers had three days of exciting interactive workshops, intensive training, and incredible educational networking!”

Були обговорені такі теми як програма табору GoCamp, як спланувати PBL (project based learning) навчання без втручання та інші, під час вебінарів та тренінгів ми отримали багато нової корисної інформації, а також відповіді на наші запитання. Однак головне питання залишилося – ЧИ БУДЕ ВОЛОНТЕР У ЗОШ №10?

В залежності від кількості волонтерів, що приїдуть в Україну навчати школярів, буде визначено кількість закладів, на базі яких діятимуть табори за участі волонтерів. Відбір волонтерів проходить постійно і не має строку. Учні школи та вчителі з нетерпінням очікують на результат!!!

Переглядів: 161 | Додав: school10nv | Рейтинг: 0.0/0
«  Квітень 2018  »