Головна » 2017 » Грудень » 7 » Фестиваль відеороликів
Фестиваль відеороликів

В рамках проведення Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства» відбулося багато різних заходів одним з яких був  міський фестиваль відеороликів “Цінність твого життя в твоїх руках”. Учні  нашої школи  залюбки приєдналися до участі та відзняли відеоролик з відповідною назвою.

Над сюжетом довго роздумувати не довелося учні 9 – Б класу запропонували актуальну та досить болючу тему «Інтернет- залежність та її наслідки».

Сучасна молодь не може уявити своє життя без новітніх технологій, які його зараз насичують. Звичайно ми маємо розглянути позитивні й негативні сторони новітніх технологій. Пошук інформації став набагато легший, можливість спілкуватися і вивчати різні мови ці та багато інших факторів ми сміливо віднесемо до позитивних сторін. Але негативних наслідків може бути набагато більше. Ось деякі з них: зниження зору, порушення сну, погіршення фізіологічного  та психічного стану людини обмежує реальне спілкування. І саме тут на допомогу приходить такий звичний та несправедливо забутий «Здоровий спосіб життя», а ще сучасні танці, приємна музика та безліч інших не менш цікавих захоплень.  Саме це намагалися показати наші учні в короткометражці «Цінність твого життя в твоїх руках», яку представили 07 грудня 2017 року на базі ЗОШ №2.

Приємно відзначити що учасники фестивалю зачепили багато болючих тем: жорстока поведінка стосовно тварин, буллінг, байдуже ставлення до подій що відбуваються поруч.

Всі учасники отримали корисний досвід, нові враження та дипломи учасника фестивалю.

Каленюк С.Б.

Переглядів: 54 | Додав: school10nv | Рейтинг: 0.0/0