Головна » 2018 » Березень » 1 » Екскурсія в художньо-мистецький музей дитячої творчості
Екскурсія в художньо-мистецький музей дитячої творчості

«Твір мистецтва — це куточок всесвіту, побачений крізь призму певного темпераменту», — стверджував  Еміль Золя.  Під таким гаслом було проведено екскурсію в художньо-мистецький музей дитячої творчості для учнів 5-9 класів загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №10 художньо-естетичного профілю. В музеї представлені роботи учнів, виконаних у різних техніках образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва. Кожна експозиція відтворює оригінальність композиції та творче бачення автора. В ході екскурсії найбільше учні були зацікавлені модульними картинами. Модульні картини «Червоні маки – наче життя» складаються з 5-ти частин, не однакового розміру. Ці частини об'єднані одним сюжетом, художнім рішенням, ідеєю.

Музей доповнено роботами учнів – переможців міського та обласного етапів Всеукраїнських конкурсів дитячої творчості: «Паперовий світ» (Ксенії Назаренко, 9-Б класу, Анастасії Голяк, 9-А класу), «Декоративний розмай» (Олександра Лавренчука, 9-Б класу, Софії Костриж, 4-Б класу).

В одній із експозицій представлено подарункові полотна випускників школи Інни Талько, Тетяни Назарової, які відтворюють різні жанри академічного живопису та експресію Миколи Реріха.

Дітей також зацікавили роботи учнівського проекту «Від свята до свята», виконані в техніці «живопис на склі». Софія Костриж презентувала власну картину «Дерево життя» та сюжетні композиції творчих робіт учнів про свята та традиції українського народу.

Вражають своєю майстерністю та яскравістю нові роботи, виконані в техніці «набивання» та «канзаші». Дивосвіт чарівної нитки та атласної стрічки – безмежний.

Також діти були запрошені на презентацію науково-дослідницької роботи МАН учня 9-Б класу Олександра Лавренчука на тему «Семантика знакової символіки герба Звягеля». В роботі було обґрунтовано символи сучасного герба Новограда-Волинського, співставлено їх із історією виникнення міста та гербами князів-власників земель Звягеля. Результатом науково-дослідницької роботи МАН є барельєф «Герб Новограда-Волинського», виконаний в техніці ліплення із пластиліну. Учні зацікавлено слухали, розглядали практичні роботи, задавали запитання.

«Таємниця мистецтва полягає в тому, щоб вслухатися в невимовне, милуватися невидимим,» — як говорив Всеволод Овчинников.

Переглядів: 194 | Додав: school10nv | Рейтинг: 0.0/0
«  Березень 2018  »