Головна » 2017 » Жовтень » 30 » Екскурсія до м. Острога
Екскурсія до м. Острога

28 жовтня учні 10 класу ЗОШ № 10 на чолі з класним керівником Лілією Валеріївною Опанасюк відвідали Національний університет «Острозька академія». Учні відвідали сучасний музей історії Острозької академії, який є невід’ємною частиною діяльності університету. В рамках екскурсії ознайомилися з історією Острозької академії, відвідали діючий православний студентсько-викладацький храм преподобного Федора Острозького. Чи не найбільш містичним та захоплюючим етапом екскурсії було підземелля монастирського костелу 1775-1832 рр. із похованнями. Уважно слухали екскурсовода не лише учні 10 класу, вчителі школи, але і кажани, які час від часу пролітали над нашими головами.

Дуже вразила своєю красою підземна художня галерея, розміщена в господарських підвалах монастиря капуцинів.

Заключним етапом екскурсії було знайомство з Науковою бібліотекою Острозької академії, яка є гордістю університету.

Учні та вчителі ЗОШ №10 отримали незабутнє враження, позитивні емоції та чудовий настрій від екскурсії.

Дякуємо Юлії Юріївні Харчук, заступнику декана з профорієнтаційної роботи, кандидату економічних наук, старшому викладачу кафедри фінансів, обліку і аудиту за організацію екскурсії, за незабутнє знайомство з Національним університетом «Острозька академія» та за докладну інформацію про спеціальності, які можна здобути, навчаючись на економічному факультеті даного університету.

Окрема подяка професіоналу своєї справи, чудовому екскурсоводу Віталію Бондарчуку, кандидату історичних наук, який гостинно, гарно, з посмішкою зустрів нас і провів цікаву, корисну і пізнавальну екскурсію!

Переглядів: 81 | Додав: school10nv | Рейтинг: 0.0/0
«  Жовтень 2017  »