Головна » 2018 » Жовтень » 10 » День учнівського самоврядування
День учнівського самоврядування

Кожен з учнів, напевно, хоч раз мріяв на хвилинку побути на місці педагога, того, хто завжди наповнює  життя важливими знаннями і новими фактами. І ось саме на День учителя в нашій школі учням старших класів було надано таку можливість – було проведено День учнівського самоврядування.

Це був дуже відповідальний день  для кожного, адже для того, щоб впевнено та сміливо зайти до класу, потрібно мати безліч знань, умінь та  якостей, які притаманні вчителям. Старшокласники провели клопітку підготовчу роботу: консультації з учителями, опрацювання конспектів, читання методичної літератури, підготовка  презентацій та  опорних схем.

Розпочався  святковий день з наради, яку провели виконуючі  обов’язки директора школи Василенко  Марія та заступника директора Данильчук Тетяна. Усі активно працювали, та не все було так просто…  Безперечно, важко навчати дітей, які  щомиті потребують уваги і повні нестримної енергії. Тому після маленьких проблем, з якими зіткнулися «нові вчителі», кожен почав ще з більшою повагою ставитися до професії "учитель".

Швидко пролетіли  уроки  за розкладом, та кожен із  учнів на один день відчув себе дорослішим, навіть трішки гордим, що їм випала така місія.  Адже праця педагога потребує повної самовіддачі, блискучого розуму, розуміння та щирості,терплячості та рішучості.

День  учнівського  самоврядування в нашій школі став гарною формою усвідомлення учнями своєї  подальшої активної життєвої позиції.

Переглядів: 40 | Додав: school10nv | Рейтинг: 0.0/0
«  Жовтень 2018  »