Меню сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » 2017 » Листопад » 10 » День народження школи
00:08
День народження школи

     Для нашої школи останній місяць осені завжди найбажаніший, адже саме листопад – це місяць, коли школа святкує своє День народження. Цього року їй виповнилося 19.
     10 листопада ми запам’ятаємо надовго, адже стільки позитивних вражень та насолоди від навчального процесу отримуєш не щодня. Перший урок класні керівники 1-11 класів провели під назвою «Найкращі дні виростають із ранків» та «Рандеву з творчими особистостями»; традиційно проводилася Благодійна ярмарка «Зроби свій внесок».

Отож, репортаж з місця подій.

     «На святковий перший урок 3-А клас гостинно двері відчинив гостям із ЗОШ №9 – заступнику директора з виховної роботи Васянович Жанні Миколаївні та педагогу-організатору. Спочатку вони були вражені тим, що зустрічали їх Білосніжка та 27 гномів. Познайомившись один з одним, ми влаштували для них сюрприз, і не звичайнісінький сюрприз на день народження, а до нас прибув фіналіст 11 битви екстрасенсів – Дубров Андрій. Йому випала нагода достовірно викрити всі думки та побажання і виявилося…часто люди говорять не те, що думають. От, наприклад, на запитання «Що ви відчуваєте, коли закінчуються канікули?», ми почули однозначну відповідь «Мне мало, мало, мало, мало, мало…».

Класовод 3-А класу, Сторона Л.А.

     Звичайно ні один день народження не проходить без головного символу – торта, солодкого подарунка.

     «На уроці класний керівник та учні говорили про успіх у житті людини, як досягти успіху. Десятикласники  мали змогу переглянути відеоролик про те, як починають свій ранок успішні люди, попрацювали над притчею про успіх. Учні презентували інформацію про видатних успішних людей, які є родом з Новограда-Волинського або Житомирщини.»                                                                                       Кл.кер. 10 класу Опанасюк Л. В.

 

 

 

 

     «День народження закладу освіти – особливе свято. Роки надають поважності, зміцнюють авторитет, підвищують статус. 7 – Б клас не лишився осторонь і приймав активну участь у святкуванні. Згодом розпочався виховний захід, гостями на якому були завуч з виховної роботи та педагог організатор ЗОШ № 8. Час промайнув весело та цікаво. Присутні немов побували на зйомках сучасних телешоу та мали змогу стати їх учасниками. Гості дали інтерв’ю ведучій програмі “Світське життя”, випробували свої сили у шоу “СуперІнтуїція” та поділилися таємними думками з учасниками телепроекту “Битва екстрасенсів”.  Наприкінці усі присутні спробували матеріалізувати власні мрії за допомогою матеріалу для ліплення. На завершення заходу учні та гості приєдналися до виготовлення вітальної листівки.»

Кл.кер. 7-Б класу Підкаура Н.В.

 

     «В цей святковий день у 3-Б класі відбулася святкова шоу-програма «З любов’ю в серці», на яку завітала Вакульчук Антоніна Валентинівна. Під час проведення шоу-програми до гості ставилося багато різних запитань, а саме: «Чим подобається вам День народження?», «Яка ваша мрія?», «Як ви полюбляєте відпочивати?», «Що для Вас означає школа?» та багато інших, на які Антоніна Валентинівна охоче й радісно відповідала.  Родзинкою нашого заходу був фіналіст 11 Битви екстрасенсів, впевнений в собі та в своїх діях, мудрий та сильний духом, який дав відповіді на всі найпотаємніші побажання учнів і гостей.»                                                                                                                                    Класовод 3-Б, Корицька Т. Р.

     «Перший урок в 1-А класі пройшов під гаслом «Школа – наш дім. Ми господарі в нім». Учні з зацікавленістю слухали розповідь вчителя про історію школи, її традиції. На уроці були присутні батьки учнів, які на мить уявили себе школярами. Не менш захоплюючим дійством для учнів була благодійна ярмарка. Наш клас представив «Казкову крамничку», у якій Мальвіна та Буратіно  запрошували усіх, за символічну ціну, придбати собі різноманітні смаколики.  Цей день був особливим, і надовго залишиться у пам’яті учнів.»

                                                     Класовод 1-А класу Заторська Л. М.

 

     «В учнів 7-А класу цей день розпочався з уроку «Найкращі дні виростають із ранків!» Дітям було запропоновано скласти синквейн зі словами: школа, учень, вчитель, день народження. Школярі висловили свої ідеї та побажання  щодо того, якою вони бачать школу майбутнього. Також учні класу взяли участь  у вже традиційному святковому ярмарку. Смаколики, які приготували діти разом з батьками були представлені в кафе «Вкуснямба».

                          Кл.кер. 7-А класу Штиль Л. В.

 

     «До 4-Б класу на урок на тему «З любовʹю в серці» завітали гості з гімназії Ломова Вікторія Вікторівна та педагог організатор Мартинюк Альона Анатоліївна. На уроці діти брали інтервʹю у гостей. Наприкінці уроку було зроблене загальне фото із гостями»

Класовод 4-Б класу Черкес С.М.

 

 

 

 

 

     «На уроці діти мали змогу побачити старе приміщення школи, кабінети та шкільну форму  учнів, які вже давно випустилися зі школи. Далі було знайомство з символікою школи, співали гімн школи. Діти відгадували загадки, відповідали на запитання про школу, читали вірші. Хором вивчали віршовані правила для учнів. Звичайно, були і подарунки. Діти малювали свою школу. Дехто намалював школу майбутнього. Від вчителя школярі отримали в подарунок книгу. А на коридорах вабили всіх смаколики від батьків наших учнів. Ярмарка вражала своїм розмаїттям.»

                                                                                                             Класовод 1-Б класу  Кравчук О.П.

     «У 5-х класах проводилася інтелектуальна гра «Математичний  коктейль». Гра сприяла розвитку математичної грамотності, розвитку логічного мислення, удосконалення обчислювальних навичок, розвитку пізнавального інтересу, вихованню товариських відносин, стриманості, культури математичного мовлення, зосередженості, уваги. Вправи які пропонувалися учням сприяли розвитку інтересу до предмету. Під час гри учням були запропоновані: вікторина, математичні загадки, ребуси, магічні квадрати, вправи на грошові розрахунки, ланцюжки обчислень, математичні фокуси.»

                                                           Вчитель математики Мосійчук Н.М.

     «До дня народження школи  між паралелями  5 та 6   класів були проведені змагання «Старти надій» . Метою заходу був розвиток фізичних якостей – швидкості, спритності, сили, витривалості, гнучкості. Запропоновані змагання були проведені у вигляді цікавих та різнопланових естафет . До складу команд входили як хлопці так і дівчата. В нелегкій боротьбі між 6 класами перемогу здобув  6-Б клас,а між 5 класами переможцем став 5-Б клас. Змаганнями залишилися всі задоволені , отримали масу позитивних вражень. Вітаємо переможців, а переможеним бажаємо досягнути перемог в подальших спортивних змаганнях.»

   Вчитель фізкультури Гороницький А. Л.

     «Виховна година  була проведена в незвичайній формі – подорож  відомими телешоу. Урок розпочався з відеоролика,  де присутні могли побачити, як змінювалась наша школа та її традиції. Після перегляду цікавого відео учні з гостею стали учасниками відомого телешоу «Зоряні яйця». Це допомогло дітям у невимушеній формі ближче познайомитися з неординарною гостею – Захаровою Ольгою Анатолівною – заступником директора з виховної роботи ЗОШ №5.»

                                                                                                                 Кл.кер. 6-Б класу, Садикова І.П.

 

     «Під час уроку учні та гостя познайомились у цікавій ігровій формі з допомогою відеофільмів (уривків з мультфільмів). На уроці ми здійснили віртуальну подорож сучасними розважальними програмами, виготовили подарунок « Троянди з ватних дисків», плакат «З днем народження». Також брали участь у благодійній ярмарці «Зроби свій внесок.»

                    Кл.кер 5-Б, Запаловська Т. В.

 

  «У гості казка завітала» до учнів других класів.  Під час свята діти здійснили експрес-подорож  сторінками улюблених казок, активно приймали участь у вікторині «Загадки казкових героїв», складали «Чарівні казкові пазли», а найбільше учням сподобався конкурс «Чарівна торбинка», подорож-гра «Телеграма від казкового героя». Діти отримали задоволення від цікавих і захоплюючих конкурсів під час яких проявили спритність, активність, кмітливість. Захід пройшов жваво і весело.»

                                                                                                                     Бібліотекар Бриковець С.Б.

Учні 4 - А класу радо зустріли у себе в гостях Гнітецьку М.М. Урок проходив у формі ток-шоу, яке мало назву  “З любов'ю в серці”. Під час передачі учні та гості знайомилися з історії школи.  Експерти у студії брали інтерв'ю у Марини Миколаївної, розповідали про  себе та свої традиції. Під час шоу учні класу взяли активну участь у флешмобі під назвою «Хачу шалить!».  Ну і звичайно який же день народження без солодкого та смачного торту , всі присутні в студії скуштували незвичний торт побажань, де всередині кожного шматочка знаходився солодкий сюрприз та побажання. А на завершення присутні в студії та гості ток-шоу, як і ведеться, загадали найзаповітніші бажання. Урок закінчився на позитивній ноті де гості та учні разом заспівали пісню Н. Гураль “День народження твій”.

     Класовод 4-А класу Курин Т. І.

     «Перший урок пройшов під назвою «Школою ми здружені назавжди». Маленькі першокласники  ретельно готували вірші та малюнки-привітання « Моя рідна школа», якими прикрасили класну дошку, взяли участь у проекті  «Квітка побажань». Діти із задоволенням обмінювались своїми спогадами як вони вперше прийшли до школи, рішуче брали участь у грі «Подумай і скажи».

                                                                      Класовод 1-В Корженко І.М.

Переглядів: 319 | Додав: school10nv | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Пошук
Календар
«  Листопад 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930
Музика
Кошенятко
Форма входу
Друзі сайту
Архів записів
Copyright MyCorp © 2018
Хостинг від uCoz