Головна » 2017 » Листопад » 25 » "16 днів проти насилля"
"16 днів проти насилля"

25 листопада 2017 року у нашій школі стартувала щорічна акція «16 днів проти насилля». Міжнародна правозахисна акція «16 днів проти насилля» розпочата у 1991 році. Ініціатори обрали датою початку акції 25 листопада — Міжнародний день боротьби з насиллям у ставленні до жінок та датою її завершення — 10 грудня — Міжнародний день захисту прав людини.

Особлива увага під час її проведення приділялася питанням домашнього насилля, тому акція була спрямована проти насилля у сім’ї та формування нетерпимого ставлення до будь-якої форми насилля.

Педагогічним колективом та психологом школи була активізована діяльність з метою посилення інформаційно-просвітницької роботи, яка направлена, в першу чергу на збільшення знань про всі форми насилля та правовий захист учнівського колективу.

Міжнародна акція «16 днів проти насилля» розпочалась з оформлення інформаційного стенду «Види жорстокої поведінки» До уваги читачів була представлена тематична книжкова виставка «Добрі книжки».

Учні нашої школи залюбки приєдналися до участі у міському  фестивалі відеороликів “Цінність твого життя в твоїх руках”, в якому висвітлили проблему сучасної молоді – ІНТЕРНЕТ залежність.

Було проведено низку тематичних виховних заходів, виставка малюнків, написання творів на тему: « Насильство в нашому житті», створення фотоколажу «Наше щасливе дитинство», відкрите опитування «Насильство це …», флешмоб «Синя стрічка, як символ боротьби з насильством».

1 грудня – Всесвітній день боротьби зі СНІДом, були проведені різноманітні тематичні виховні години з питання попередження розповсюдження ВІЛ/СНІДу. До проведення виховних годин були залучені студенти медичного коледжу та волонтери організації ЕСЕД.

Виховна година для учнів 2-4 класів «Про СНІД для найменших» та Акція «Червона стрічка», в якій взяли участь всі учні та працівники ЗОШ, одягнувши червону стрічку.

Учням  9-11 класів було запропоновано для перегляду фільм « Станція призначення – життя!», присвячений торгівлі людьми, а також в учнів була можливість переглянути фільм «Насильство в сім’ї», переглядаючий короткометражку школярі ще раз переконалися що сім’я має найбільший і  визначальний вплив на дитину. Адже сім'я - це саме те місце, яке має бути світлим затишком, острівцем безпеки і комфорту у нашому досить бурхливому світі. Місцем, де тебе розуміють і поважають, де можна нікого не боятися і почуватися вільно кожному: і маленькій людині, і дорослому, і особі літнього віку.

Закінчилась акція «16 днів проти насилля» проведенням загальношкільної акції «День позитиву, або зупинимо насильство разом».  Щоб не потонути в хвилях негативних емоцій гніву, незадоволеності життям, які накладаються на не зовсім здоровий соціальний фон, учні школи закликали  всіх учасників навчально-виховного процесу реагувати на негативні явища – позитивом, сміхом та гарним настроєм, при цьому даруючи свої посмішки та гарний настрій всім оточуючим.

Безумовно, подолання такого негативного явища як насильство можливе лише за умови об'єднання зусиль і державних органів та установ, і громадських організацій, і кожного громадянина. Кожен з нас має сказати "Ні!" насиллю у власній родині, колективі та колі друзів, одноліток. «16 днів проти насильства» ще одна можливість сказати Ні! та звернути увагу громадськості до актуальної та вкрай негативної та нажаль, повсякденної справи. Здається, ми забули що бути дітьми — це бути частинкою країни під назвою «Дитинство», коли на губах сміх, а на душі мир. Це радість пізнання світу за допомогою її Величності Гри, це квіти маленьких і великих відкриттів, це любов до істини. Пам’ятаймо про це …

Переглядів: 65 | Додав: school10nv | Рейтинг: 0.0/0
«  Листопад 2017  »